MAĞAZALAR KAMPANYALAR ETKİNLİKLER SİNEMA HAKKINDA İLETİŞİM
Bodrum'dan sonra İstanbul'da
TÜRKİYE’NİN ‘’İLK’’ DESIGNER OUTLETİ: OASIS

İstanbul'un yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te konumlanan Nurol Park, Türkiye’nin ilk designer outletine ev sahipliği yapıyor. 21 bin metrekare alan üzerine kurulu Oasis markası, Nurol GYO yatırımıyla Bodrum’dan sonra İstanbulluları hayal ettikleri yaşam merkeziyle buluşturuyor. 60 mağaza ,sinema ve eğlence merkezini perakende sektörünü tanıştırdığı farklı konseptleriyle dikkat çeken Oasis Designer Outlet, dünyaca ünlü üst segment markaları, erişilebilir fiyatlar üzerinden ziyaretçileriyle buluşturuyor.

İstanbul’un yeni Maslak hattı olarak adlandırılan Basın Ekspres’te ulaşım kolaylığıyla da dikkat çeken Oasis Designer Outlet; ‘’Hızlı Alışveriş’’, ‘’Al ve Uç” ve ‘’Ye ve Eğlen’’ konseptleriyle klasik alışveriş merkezlerinden ayrılıyor. Eğlence, yeme-içme, dekorasyon ve süpermarket bölümlerinden oluşan dört ana alanı buluşturan modern mimariye uygun estetik dizaynı ile Oasis’te her detay ziyaretçilerin rahat ve eğlenerek alışveriş yapmaları için tasarlandı.

Projede; Nurol Park sakinlerinin ve Oasis Designer Outlet ziyaretçilerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilecekleri oldukça kapsamlı bir süpermarket yer alıyor. Hızlı kasaların bulunduğu bölümde ise ‘’Hızlı Alışveriş’’ konsepti uygulanacak. Bu sayede tüketiciler zamanlarını da efektif bir şekilde kullanabilecekleri bir alışveriş deneyiminin tadını çıkaracak. Havalimanlarına yakın konumuyla da açıldığı günden itibaren büyük ilgi gören Oasis Designer Outlet, yurtdışındaki moda kentlerinde büyük ilgi gören ‘’Al ve Uç’’ anlayışını ön plana çıkarıyor.

Eğlence ve yemek, dünyada yapılan araştırmalar sonucunda birçok otorite tarafından insanı mutlu eden iki unsur olarak kabul ediliyor. Bu yaklaşımdan yola çıkarak, alışverişte ziyaretçilerinin mutluluğunu odağına alan Oasis Designer Outlet, tasarladığı yeme-içme alanında İstanbullulara tam bir ‘’Ye ve Eğlen’’ avantajı sunuyor.

Tüm bunlara ek olarak ziyaretçilerine, yalnızca seçkin bir alışveriş deneyimiyle değil, aynı zamanda kaliteli sosyal kullanım alanlarıyla da buluşturan Oasis Designer Outlet bölgenin en kapsamlı spor merkezine de ev sahipliği yapıyor. 3 bin 300 metrekarelik GYMFIT spor merkezi sağlıklı bir yaşam için tüm ihtiyaçları bir arada bulunduruyor.

Minik ziyaretçilerini de unutmayan Oasis Designer Outlet, ailelerin çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilmesi için yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik kapalı ve açık eğlence alanlarıyla nefes alan bir alışveriş ayrıcalığı sunuyor. Eğlence odaklı yaklaşımıyla da dikkat çeken Oasis Designer Outlet konforun ön plana çıktığı özel sinema salonları ile bölgenin en iddialı butik sinema deneyimini de sunmaya aday.